Co takiego oferują hotele w Trójmieście?

trójmiasto gdańsk

Często słyszy i powtarza się, że trójmiejska strefa turystyczna jest jedną z najlepszych w Polsce. Nic w tym dziwnego. Zaplecze hotelarskie aglomeracji stoi na wysokim poziomie i nic nie zapowiada, by miało ulec to zmianom. Na czym polega wyjątkowość trójmiejskich hoteli?

Nie da się zaprzeczyć, że Trójmiasto jest jednym z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Polsce. Co roku przyjeżdżają tu miliony turystów z całego świata. Powodów tak wielkiego zainteresowania i częstych powrotów podróżnych do Trójmiasta można upatrywać się w obecności morza, pięknych piaszczystych plażach, zdrowym nadmorskim powietrzu. Ale powodem takim może być również wysoko rozwinięta działalność hotelarska, oparta na gościnności i nowoczesnym, aczkolwiek niepozbawionym empatii, podejściu do Gości. I nie ma tu znaczenia, czy interesują nas hotele w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Wszędzie możemy odnaleźć poniższe cechy:

czysty pokój hotelowy

Nowoczesność i czystość

Trójmiejskie hotele, które są warte polecenia, odznaczają się wysokim stopniem nowoczesności. Zaprojektowane zostały z myślą o komforcie przybywających do nich Gości i ich dobrym samopoczuciu. Ciekawym zjawiskiem są hotele znajdujące się w centrum Gdańska – na Starym Mieście. Łączą one w sobie starodawnego, tradycyjnego ducha z nowoczesnym, postępowym designem.

W trójmiejskich hotelach dba się również o czystość. Stanowi ona jedną z głównych wartości najlepszych tutejszych hotelarzy, którzy dbają o to, by zawsze była zapewniona.

Miła i wykwalifikowana obsługa

Warto pamiętać, że hotel poznaje się po tym, kto w nim pracuje. Nic więc dziwnego w tym, że trójmiejscy właściciele obiektów zatrudniają tylko wykwalifikowaną obsługę, która cechuje się sympatią i otwartością na Gości. Dzięki znajomości wielu języków obcych młodzi ludzie pracujący w hotelach mogą bez problemu porozumieć się z obcokrajowcami i porozmawiać z nimi na różne tematy – na przykład polecić którąś z tutejszych dyskotek czy restauracji.

jedzenie ryba

Pyszne jedzenie w hotelowych restauracjach

Nie można zapominać, że domeną każdego dużego i rozwiniętego hotelu jest dobra restauracja w nim umieszczona. Musi być ona zawsze gotowa na wygłodniałych po zwiedzaniu Gości, którzy okazują się być prawdziwymi smakoszami. Kuchnia trójmiejska skupia się główne wokół świeżych ryb morskich i aromatycznych warzyw. Warto, będąc na wakacjach, spróbować jej nieraz.