Mniej znane, ale warte obejrzenia seriale

Ręka z pilotem telewizyjnym na tle telewizora

Każdy na świecie na pewno lubi sobie czasami spędzić wieczór przy telewizorze i pooglądać swoje ulubione seriale aby być ze wszystkim na bieżąco. Na rynku mamy dostępne wiele platform, które nam w tym pomogą jak np. Netflix, HBO Go, czy nowe dzieło Amazona. Na każdym z nich znajdziemy coś dla siebie, a jak nie to pozostaje szukanie czegoś w Internecie i czytanie takich zestawień jak to. A jakie to jest zestawienie? Już wszystko mówię, na dzisiaj przygotowałem seriale, które wg mnie są znakomite ale mniej znane szerszej publiczności. Mam nadzieję, że ktoś znajdzie tutaj coś dla siebie czego jeszcze nie widział.

Fargo

Chociaż serial ten zdobył już na świecie wiele nagród to uważam, że w Polsce nadal jest mało znany. Na razie otrzymaliśmy 2 sezony opartych na faktach historii z Amerykańskich miasteczek. Najczęściej wiążą się one z przypadkowymi zabójstwami miłych i spokojnych mieszkańców. 2 sezony które na razie mogliśmy obejrzeć odbywały się także w Zimie i to nie takiej milutkiej jak w Polsce tylko konkretnej prawie, że w Syberii. Klimat serialu z jakim tu mamy do czynienia jest nie do podrobienia i nie znajdziemy go w żadnej innej produkcji, absolutny top.

serial fargo

 

Hannibal

Tego serialu z pewnością tłumy nie znają, a szkoda bo przez to że serial miał małą popularność, producenci zdecydowali się go zakończyć, ponieważ nie robił odpowiednich liczb w telewizji, której był emitowany. Za to popularny był u tzw. „piratów” Internauci bardzo chętnie ściągali go na dyski. Może zawiódł tutaj wybór telewizji, może trzeba było zainteresować się jakąś inną lub podjąć współprace z Netflixem, na którym już wszystkie sezony możemy obejrzeć ale na tym niestety koniec.

hannibal serial

 

Ray Donovan

Serial w miarę popularny za oceanem emitowany przez telewizje Showtime, cały czas odnosi sukcesu i są tworzone nowe odcinki. Mamy tutaj historie człowieka, który zajmuje się rozwiązywaniem problemów bogatych ludzi. Pieniędzy mu nie brakuje, kochającej rodziny także, ale to z nią ma największe problemy, ponieważ nie poświęca jej w ogóle czasu. Za to bez Raya każdy z jego najbliższych miałby problem aby zawiązać koniec z końcem.

ray donovan w mieszkaniu